dr n med katarzyna osipowicz

Katarzyna Osipowicz
- lekarz z powołania

Jestem współzałożycielką kliniki OT.CO. Zajmuję się dermatologią estetyczną, dermatologią kliniczną oraz trychologią. W medycynie estetycznej jestem zwolenniczką podejścia “mniej może więcej” – zachowania naturalnego piękna. Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończyłam też studia na kierunku Medycyna Estetyczna dla lekarzy oraz studia z zarządzania podmiotem medycznym na SGH.

Umów wizytę

Jestem przede wszystkim
praktykiem, nie teoretykiem

Cały czas staram się edukować w zakresie najnowszych technologii i terapii. Ukończenie wydziału lekarskiego to jedynie baza mojej ścieżki edukacyjnej. Każdego dnia, na całym świecie medycyna idzie do przodu i wyciąga nowe wnioski, a te warto poznawać, analizować i implementować, niezależnie od szerokości geograficznej. Najważniejsze jest jednak dla mnie zastosowanie tego, czego się nauczyłam, w praktyce.

10
lat doświadczenia zawodowego
48
publikacji w czasopismach branżowych
katarzyna osipowicz podczas zabiegu

Efekty moich pacjentów mówią same za siebie

Zobacz wybrane metamorfozy

osipowicz turkowski

Współzałożycielka
kliniki OT.CO

Zarówno zawodowe, jak i prywatne pasje łączę z dr Piotrem Turkowskim. Jako para w życiu i zawodzie postanowiliśmy wspólnie otworzyć OT.CO Clinic. (Osipowicz&Turkowski Clinic). Ponieważ oboje jesteśmy szczególnie zainteresowani trychologią, chirurgią odtwórczą włosów, właśnie ten obszar ma w naszej klinice medycyny estetycznej szczególne miejsce.

Strona kliniki OT.CO

Edukacja

Jestem absolwentką studiów na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dodatkowo ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku: „Kosmetologia-medycyna estetyczna dla lekarzy” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia ​oraz studia z zarządzania podmiotami leczniczymi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doktorat, który z sukcesem obroniłam „​Ocena pod względem korelacji fenotypowo-genotypowej, odpowiedzi na nowe metody leczenia oraz ocena jakości życia chorych na Epidermolysis”​ pisałam pod okiem kierownika swojej specjalizacji i opiekuna naukowego profesora Cezarego Kowalewskiego, znakomitego specjalisty z dziedziny dermatologii, a w szczególności w dziedzinie chorób pęcherzowych. Ukończyłam także kilkanaście kursów z dziedziny trychologii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

wum osipowicz
badanie dermatoskopem osipowicz

Doświadczenie zawodowe

Po studiach rozpoczęłam praktyki w jednej z najlepszych klinik w Polsce. Leczyłam pacjentów przez ponad 4 lata, specjalizując się w dermatologii klinicznej i dermatologii estetycznej oraz laseroterapii i trychologii. Wiedza i praktyka zdobywana pod okiem wielu wspaniałych lekarzy to bezcenne doświadczenie, które nadało kierunek mojej dalszej drodze zawodowej i ukształtowało moje spojrzenie na medycynę estetyczną. Jako pracownik Kliniki Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie leczę pacjentów z chorobami genetycznymi – ichtiozą czy Epidermiolysis bullosa. Praca w znakomitym zespole profesora Cezarego Kowalewskiego i profesor Katarzyny Woźniak to duże wyróżnienie i możliwość ciągłego rozwoju naukowego z którego nie chcę rezygnować.

Piękno to moja pasja

Szeroko rozumiana sztuka zawsze była mi bliska, dlatego wiele lat temu swoje zainteresowania dzieliłam między architekturę a medycynę. Finalnie jako życiową ścieżkę wybrałam medycynę, ale znane z architektury piękno i harmonia towarzyszą mi przy wykonywaniu zabiegów z obszaru medycyny estetycznej. Dzięki temu w korekcji urody kieruję się umiarem i całościowym spojrzeniem na proporcje. Uważam, że „​Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są ładne​” (Vivien Leigh). I właśnie takim kobietom pragnę pomagać w swojej praktyce lekarskiej.

konsultacja z dermatologiem

Występy w mediach

viva beauty

Nowoczesny AntiAging „Do korekty”

VIVA

wypieki na twarzy pytanie na sniadanie osipowicz

Wypieki na twarzy – oznaka zdrowia, urok, a może palący problem?

PYTANIE NA ŚNIADANIE

pns opalanie

Czy słońce opala przez chmury?

PYTANIE NA ŚNIADANIE

pns cellulit u dzieci

Cellulit u dzieci i nastolatków – czy powinien niepokoić?

PYTANIE NA ŚNIADANIE

pns biust

Proste triki, które sprawią, że twój biust się powiększa

PYTANIE NA ŚNIADANIE

pns zabiegi tlenowe

Z jakich zabiegów tlenowych warto skorzystać

PYTANIE NA ŚNIADANIE

pns osipowicz zastosowanie maki ziemniaczanej

Nietypowe zastosowanie mąki ziemniaczanej

PYTANIE NA ŚNIADANIE

pns uczulenie na hybryde

Jak rozpoznać uczulenie na hybrydę?

PYTANIE NA ŚNIADANIE

dr katarzyna osipowicz w dzien dobry tvn dzieci motylki

Dzieci motylki. Czym jest choroba „EB”?

DZIEŃ DOBRY TVN

PNŚ twarz odbiciem stanu zdrowia

Twarz odbiciem stanu zdrowia

PYTANIE NA ŚNIADANIE

Te zabiegi odmienią Twoją skórę

Te zabiegi odmienią Twoją skórę

KOBIETA.PL

dr n med katarzyna osipowicz po pierwsze bezpieczenstwo

Po pierwsze – bezpieczeństwo!

SUKCES JEST KOBIETĄ

dr katarzyna osipowicz w zycie bez wstydu

Sezon 6, odcinek 5

TVN „Życie bez wstydu”

dr katarzyna osipowicz zycie bez wstydu odc 7 sezon 5

Sezon 5, odcinek 7

TVN „Życie bez wstydu”

Co sądzą moi pacjenci?

średnia ocena 4.9/5 (52 opini)
ocenaocenaocenaocenaocena
na Google Reviews
Podziel się opinią

Certyfikaty